O nas

Młodzi Koderzy to nowoczesna edukacja cyfrowa prowadzona przez pasjonatów nowych technologii i programistów. Nauczymy Twoje dziecko, jak mądrze i kreatywnie z nich korzystać.
Nasze kursy wprowadzają uczniów w fascynujący świat kodowania i programowania. Rozwijają kreatywność, umiejętność logicznego myślenia i pracy w zespole.

Co nas wyróżnia?
Prowadzimy zajęcia w małych 5 – 10 osobowych grupach przez cały rok szkolny. Każda grupa to 3 moduły spotkań, po 10 zajęć każdy, podczas których uczniowie poznają różne języki programowania od blokowego po tekstowe. Dbamy o to, by program zajęć dostosowany był do wieku i umiejętności uczniów. Naszym priorytetem jest stworzenie przyjaznej, komfortowej i twórczej atmosfery do nauki. Każdy uczeń ma do dyspozycji niezbędny sprzęt i opiekę wykwalifikowanego instruktora.

Młodzi Koderzy to pierwsza w Ursusie szkoła programowania dla dzieci i młodzieży w wieku 7 – 15 lat na trzech różnych poziomach zaawansowania. Wierzymy, że biegłość w posługiwaniu się nowymi technologiami ma zasadnicze znaczenie dla przyszłości dziecka. Nie chodzi tylko o STEM (nauka, technologia, inżynieria i matematyka), ale także o miękkie kompetencje takie jak: umiejętność krytycznego myślenia o problemach oraz umiejętność pracy zespołowej. Wczesne wprowadzenie do nauki programowania jest inwestycją w przyszłość.
Pracujemy m.in. w środowisku: Scratch, Kodu Game Lab, Minecraft, Python w Minecraft, App Inventor, Unity, C#, Python, Blender, Roblox, Micro:bit, Processing, GIMP.

Na zajęcia zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych oraz w soboty.

Biuro:

Galeria Gawra, lok.29. I p.
ul. Warszawska 58C
02-496 Warszawa