Programiści Master

Programiści Master

  • ilość zajęć: 15
  • wiek uczestników: 14+
  • kiedy: czwartek 19:05 – 20:35
  • wielkość grupy: 8 – 10 osób

Zajęcia dla młodzieży od 14 lat zainteresowanej poszerzeniem wiedzy z programowania. Zajęcia dla zaawansowanych, wymagana jest znajomość podstaw jęz. angielskiego oraz sprawnego korzystania z klawiatury.
Zajęcia podzielone są na 2 moduły wprowadzające różne języki programowania tekstowego.
Pracujemy w programach: C# i Python.

C# jest jednym z najpopularniejszych języków programowania na świecie. Stworzony i rozwijany przez firmę Microsoft umożliwia aktualnie m.in. tworzenie aplikacji na systemy Windows i Linux, aplikacji mobilnych na system Android oraz aplikacji internetowych.
Uczniowie podczas kursu zapoznają się z jego podstawami tworząc aplikacje budowane za pomocą środowiska Unity3D oraz Visual Studio. Dzięki połączeniu profesjonalnego środowiska programistycznego oraz silnika do gier, uczniowie zostaną wprowadzeni w arkana C# w otoczeniu jednej ze swoich ulubionych aktywności - gier komputerowych.

Python zyskał popularność dzięki swojej prostocie i wszechstronnym możliwościom. Jest chętnie stosowany przez instruktorów na całym świecie, którzy korzystają z niego aby uczyć programowania kolejne grupy studentów. W trakcie naszych zajęć pokażemy uczniom, w jaki sposób mogą wykorzystać go do usprawnienia codziennej pracy z komputerem w zadaniach takich jak: praca z plikami, obrazami i serwisami internetowymi. Wykorzystując dostępne biblioteki zaprezentujemy uczniom jak mogą użyć Pythona w szerokiej gamie zastosowań: od automatyzacji powtarzalnych zadań przez aplikacje okienkowe do tworzenia aplikacji WWW.

Kurs prowadzony jest przez cały rok szkolny podzielony na 2 moduły po 15 zajęć.

Zapraszamy na 90 minutowe zajęcia raz w tygodniu, 15 spotkań.

Koszt: 1080 zł/moduł
(Opłaty uiszczamy z góry lub w 3 ratach, po 360 zł każda)

 

Galeria - Zobacz jak wyglądają nasze kursy
Biuro:

Galeria Gawra, lok.29. I p.
ul. Warszawska 58C
02-496 Warszawa